Jste zde

Domů

Odkazy související se Spojenými Arabskými Emiráty

Fotografie hotelu Burj Al Arab
Hotel Burj Al Arab

Máme zájem o spolupráci[1] s kvalitními weby o Arabských Emirátech, Arabském poloostrově, Perském zálivu, cestování a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Blíží se vám vaše dovolená u moře a Emiráty by připadaly v úvahu? Kolik momentálně pobyt v Arabských emirátech stojí se dozvíte třeba na webu e-ck.cz. Navíc pokud jste ochotni čekat a možná i trochu riskovat, v sezóně se určitě objeví nějaké dobré last minute nabídky, takže dovolená v exotických Emirátech může nakonec vyjít na velmi příznivou částku.

Pokud si nechcete během pobytu ve Spojených Arabských Emirátech pouze užívat na pláži nebo u bazénu svého luxusního hotelu, můžete vyrazit na poznávací zájezdy po Emirátech, kde budou SAE buď jedinou zastávkou na vaší cestě, nebo spolu s nimi poznáte i další země arabského světa.

Praktické informace před cestou do této blízkovýchodní země najdete na webu dalky.cz v oddíle věnovaném Arabským Emirátům. V kostce se dozvíte vše podstatné týkající se pobytu v SAE.

Diskuzní fórum věnované cestování cestovatelky.cz má ve své africké a blízkovýchodní sekci též vlákno zaměřené na Arabské emiráty. Diskuse se zabývá hlavně zkušenostmi cestovatelů ze SAE.

Zajímavou alternativu, jak se dá trávit dovolená v Arabských emirátech (zvláště v Dubaji), mohou nabídnout německé cestovní kanceláře. Jejich zájezdy patří již několik let k produktům, které si našly své místo i na českém trhu zájezdů. A samozřejmě též na německém trhu lze v sezóně narazit na atraktivní last minute nabídky.

Hlavně faktografické informace o Arabských Emirátech jsou k dispozici na české verzi Wikipedie.

Kde a na kolik vás přijde dovolená s českými cestovními kancelářemi se můžete podívat na stránce se zájezdy last minute od domácích pořadatelů.

Dovolenou na poslední chvíli od tuzemských pořadatelů lze též nalézt na stránkách s přehledem aktuálních last minute nabídek.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Emiráty na Facebooku

Abu Dhabi

22.09.2017 - 02:00

Clear skyNortheast, Light breeze, 2.3 m/s32°C

0 mm srážek

Tlak: 1001.8 hPa

Dubaj

22.09.2017 - 02:00

Clear skyEast, Light breeze, 2.6 m/s30°C

0 mm srážek

Tlak: 1002.0 hPa

Fujairah

22.09.2017 - 01:00

Clear skyNorth-northwest, Light air, 0.8 m/s32°C

0 mm srážek

Tlak: 1003.0 hPa

Ras al Khaimah

22.09.2017 - 03:00

Clear skyEast-northeast, Light breeze, 2.4 m/s30°C

0 mm srážek

Tlak: 1003.2 hPa

Předpověď počasí na yr.no.