Přejít k hlavnímu obsahu
Spojené Arabské Emiráty

Hlavní navigace

  • Emiráty
  • O Arabských Emirátech
  • Slevy na zájezdy
  • Německé CK
  • Fórum
  • Odkazy
  • Vyhledávání
  • Kontakt
Menu uživatelského účtu
  • Přihlásit se

Drobečková navigace

  1. Domů
  2. Fórum
  3. Jídlo, pití a restaurace

Fialové koření

Od Liska, 26 Srpen, 2011

Ahoj

Mám asi speciální dotaz. Když jsme byli v SAE, tak jsme chodili na různé saláty, které byly posypané vždy nějakým fialovým kořením. Celkem nám to chutnalo. Můžete mi někdo z vás říci, co to bylo za koření? Dá se koupit i u nás?
Díky

Fórum
Jídlo, pití a restaurace

Vymyk

14 years 10 months zpět

Fialové koření

Myslím, že se to jmenuje summak. Hodně se to používá na saláty.

Tulen

14 years 10 months zpět

Fialové koření

Jojo určitě je to sumak. U nás ho určitě také koupíš v nějaké specializované prodejně. Nebo si ho objednej z netu. Je moc dobrý na smaženém lilku.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Geografie

  • Abu Dhabi
  • Ajman
  • Dubaj
  • Fujairah
  • Palm Island
  • Ras Al Khaimah
  • Sharjah
  • Umm Al Quwain

Zařazení

  • Pláže
  • Ubytování
  • Turistické zajímavosti
  • Jídlo a pití
  • Historie
  • Památky
RSS zdroj